Послуги  |  Ціни  |  Правовий архів
Online-Консультації Господарське право

Чи можна мені звернутися до газопостачальної організації з проханням розстрочити заборгованість?


У зв’язку із фінансовими проблемами у мене виникла заборгованість за спожитий газ. Чи можна мені звернутися до газопостачальної організації з проханням розстрочити заборгованість?

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються на договірних засадах. Згідно зі ст. 1 Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20.02.2003 р., заборгованість  з квартирної плати та плати за комунальні  послуги (водо-, тепло-, газопостачання, послуги водовідведення, електроенергія) наймачів та власників жилих будинків або квартир, реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми  боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації. Для реструктуризації заборгованості громадяни укладають з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги. Таким чином між вами та газопостачальною організацією може бути укладений договір погашення боргу, а тому ви маєте право звернутися до цієї організації із письмовою заявою про укладання з нею договору про реструктуризацію боргу. Відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян», звернення розглядаються і  вирішуються  у  термін  не  більше 1  місяця  від  дня їх надходження,  а ті,  які не потребують додаткового вивчення,  - невідкладно,  але не пізніше  15 днів  від  дня  їх  отримання

 

Поставити додаткові питання

Інші питання

Чи потрібно вводити на фірмі режим захисту комерційної таємниці?
Як подати заперечення на акт перевірки державної податкової інспекції?
Що робити, коли надійшов лист від контролюючого органу з вимогою надати документи та інформацію?
Що робити, якщо податківці вимагають від директора та бухгалтера фірми з’явитися до них та надати пояснення?
Як необхідно себе вести, якщо на фірму з перевіркою прийшли представники контролюючих органів?
Чи потрібна ліцензія при наданні консультацій на працевлаштування за кордоном
Яка форма заперечень на акт перевірки податкової?
Должна ли я оплачивать работы за ремонт проводов в подъездном электрощитке?
Обязан ли я передавать электросетям при заключении договора документы о собственности и личные данные?

© Ігор Любенко, 2009
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого посилання на ресурс та автора.
Розроблено в студії GLORANCE