Послуги  |  Ціни  |  Правовий архів
Online-Консультації Господарське право

Чи потрібна ліцензія при наданні консультацій на працевлаштування за кордоном


Шановні панове. Згідно із наказом Мінпраці від 19.12.2001 року № 155/534 «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном» - підприємство яке оказує посередницькі послуги при працевлаштуванні за кордоном має отримати ліцензію на цій вид діяльності. Прошу Вас дати мені відповідь на запитання: Якщо приватний підприємець або приватне підприємство не займається безпосередньо працевлаштуванням громадян України за кордоном, а лише надає консультаційні та інформаційні послуги потенційним шукачам, та також має договір про співпрацю (представництво інтересів) із українськими агенціями, яки в свою чергу, згідно із законом мають ліцензію на працевлаштування за кордоном і вже вони надають населенню такі послуги. Чи потрібно такому приватному підприємцю або приватному підприємству теж мати ліцензію? Якщо так, то чому? З повагою, та подякою, Тихнев Д. В. (м. Ізмаїл)

 

Шановний Тихнев Д.В.

Згідно з пунктом 1.3 наказу від 19.12.2001 року № 155/534 «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном», посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном - надання суб’єктами господарювання послуг з пошуку роботи відповідно до заявок роботодавців щодо незайнятих робочих місць (вакантних посад) та надання інформаційно-консультативних послуг щодо можливостей працевлаштування, умов та розмірів оплати праці, найменування та місцезнаходження роботодавців. А тому, на мою думку, у Вашій ситуації також потрібно мати ліцензію.

З повагою, юрист Любенко Ігор.

Поставити додаткові питання

Інші питання

Чи потрібно вводити на фірмі режим захисту комерційної таємниці?
Як подати заперечення на акт перевірки державної податкової інспекції?
Що робити, коли надійшов лист від контролюючого органу з вимогою надати документи та інформацію?
Що робити, якщо податківці вимагають від директора та бухгалтера фірми з’явитися до них та надати пояснення?
Як необхідно себе вести, якщо на фірму з перевіркою прийшли представники контролюючих органів?
Яка форма заперечень на акт перевірки податкової?
Должна ли я оплачивать работы за ремонт проводов в подъездном электрощитке?
Обязан ли я передавать электросетям при заключении договора документы о собственности и личные данные?
Чи можна мені звернутися до газопостачальної організації з проханням розстрочити заборгованість?

© Ігор Любенко, 2009
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого посилання на ресурс та автора.
Розроблено в студії GLORANCE